Logo

HTC One M8

Број на оглас: 3305209 | Објавен на: 15.07.2019, 13:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: HTC One M8

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 95 €
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


HTC One M8 kako nov
mozna e i zamena za drug mobilen
HTC Samsung Huawei Honor Google

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Žarko

Потврден огласувач