Logo

Стан во Охрид - строг Центар

Број на оглас: 3305673 | Објавен на: 26.03.2020, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 80 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува за туристичко престојување комплетно реновиран стан во строгиот центар, на бул. Туристичка, веднаш до кружниот тек. 2 соби за спиење, дневна соба, кујна, 2 тоалети и 2 големи балкони. Прикладно за комотно сместување на 6 до 7 особи.
ТВ, Wi-Fi, Клима, прибор и сл.

Тел за резервации => 078250628

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Neebitno