Logo

Kimono za karate

Број на оглас: 3305878 | Објавен на: 23.02.2020, 00:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Облека

Вид на оглас: Се продава


Odelo za karate kimono original obleceno ednas imas i rakavici za karate novi
Cena 3500 den za kompleto so rakavocite
070350662

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 070

Потврден огласувач