Logo

Daewoo Lanos 1.5 za delovi

Број на оглас: 3305900 | Објавен на: 05.12.2019, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat delovi za lanos 1.5 ,komplet sasija i enterier,motor i menuvac.

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач