Logo

kLIMATRONIK ZA KIA SPORTAGE I FAR DESEN

Број на оглас: 3306163 | Објавен на: 19.08.2019, 07:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Kia

Модел: Sportage

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


klimatronik za kia sportage 2005 i preden desen far

  Кратово

Прати Е-Маил

  DRAGE

Потврден огласувач