Logo

PRODAVAM BANDAZI 17 100x4

Број на оглас: 3306278 | Објавен на: 20.07.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 239 €
279 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM BANDAZI 17 100x4,SUPER SOCUVANI IZVADENI OD RENO MEGAN 2

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 BOBI

Потврден огласувач