Logo

IVECO KIPER 8 X 4

Број на оглас: 3306284 | Објавен на: 07.07.2019, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 34.900 €

35.900 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


IVECO KIPER 8 X 4 2008 god
IVECO KIPER 4 - Osovini, 450 - Konji
403.000 - KM. Original, Gumi 1 - Osovina 30 %, 2 - Osovina 100 - %,
3 - Osovina 70 - %, 4 - Osovina 60 %
Sega Uvezen, Carinet i Homologacia izvadena.
Cena - 35.900.
075229613 viber
078439730

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач