Logo

PASAT 2.0 TDI 2006 8V FULL OPREM SEGA UVEZEN

Број на оглас: 3306380 | Објавен на: 02.10.2019, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kollata. E vo ekstra sostojba sega uvezeno reg 12 08 2020 servisna kniska mozit i zamena
Za pojke info tel 070 610 177

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 shpendi

Потврден огласувач