Logo

Seat Ibiza 1.9 TDI

Број на оглас: 3306434 | Објавен на: 20.07.2019, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e na BG tabli 1,9 tdi 105 hp. Nova registracija
4 vrati, euro kuka,abs, esp, air bags, klima, elektrika na predni stakla,
Smeneto e ulje i komplet filtri
Rebrast kaish i vodna pumpa
Euro 3

SAMO NA VIBER

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  D T

Потврден огласувач