Logo

Mercedes Sprinter 412

Број на оглас: 3306551 | Објавен на: 12.07.2019, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Ladilnik vo odlicna sostojba pogodno i za prepravka
INFO NA TEL 078300215

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач