Logo

Барам работа во странство

Број на оглас: 3306577 | Објавен на: 16.09.2020, 22:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Работа во странство

Пол: Женско

Образование: Основно+ Професија

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Добро

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Жена 47 години, украинка, озбилна, одговорна, живеем во Македониja, барам работа во странство, може да чувам деца, негувателка за стари лица, собарка, шанкер. Имам високо образование. Македонскиj пасош. 079284080 вайбер +38976458691

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач