Logo

Боца за плин 33Л, марка MSM GAS

Број на оглас: 3306671 | Објавен на: 15.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava upotrebuvana boca za plin,
-Model MSM GAS,
-Proizvedena 07/2014
-Montirana vo Plin mont Skopje 2015 god
-Koristena 2 god i 7 meseci
-Vo odlicna sostojba
-So atest uste 5 godini

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Срѓан

Потврден огласувач