Logo

FORD CONNECT 1.8TDCI 2010 GODINA

Број на оглас: 3306741 | Објавен на: 26.03.2020, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Connekt Elekreo

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Connect 1.8TDCI,duratorq motor od novata generacina na motori,2010 godina,81kw-110ps,16X.XXX km,manuellen menuvac,uvezen od 🇨🇭🇨🇭 so plateni davacki do registracija.
📌KLIMA
📌SERVO UPRAVUVAC
📌KOZEN VOLAN
📌KOMANDI NA RADIO NA VOLANOT
📌RADIO CD
📌ELEKTRIKA NA STAKLATA I RETROVIZORI
📌CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKI UPRAVUVAC
📌DVA KLUCA
PERFEKTNA SOSOTOJBA.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Ertan

Потврден огласувач