Logo

Borov med

Број на оглас: 3306839 | Објавен на: 09.07.2020, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


Продавам боров мед сируп кој е многу здрав и корисен. Сирупот и медот се подготвени од млади борови пупки , кои се традиционални народни лекови. Се користи за болест на респираторни органи, искашлување, бронхитис и за превенција и јакнење на имунитет. Најважно од се е не само што лечи туку и спречува болести со минимално конзумирање. Се конзумира 2-3 лажици на ден. Слободно можат да користат и мали деца.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 blagoja

Потврден огласувач