1 / 10
KABEL 3 x 1,5 5m. 3500w on/off, 2 schutzkontakt
10 €
30.04.2022 10:54

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Опис:

- 2 приклучоци за контакт за заземјување со заштита за деца
- Флексибилно, флексибилно црево за виткање (должина: 470 mm)
- Со осветлен прекинувач
- Преклопете го дупчето за дa виси
- Приклучок за заземјување за заземјување на гума
- 5 m електрична мрежа H05VV-F 3G1,5mm²
- 16A. 230V ~, 50 Hz, макс. 3500W
- Степен на заштита: IP44
- За времена употреба на отворено

- може по карго

ПРОИЗВЕДЕНО ВО ГЕРМАНИЈА

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам