Logo

BMW 530D 235HP

Број на оглас: 3307149 | Објавен на: 30.06.2020, 21:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 175 kw / 238 ks

Цена: 6.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 530D
Променето масло и филтри.

Опрема:

Навигација
Двозонски климатроник
Bluetooth
Аux
CD/DVD/TV плеер
Електрични стакла
Затемнети стакла
Електронски ретровизори
Електронски седишта
Мултифункционален волан
Адаптивни фарови со би-ксенон светла
Светла за магла
LED задни светла
Сензор за дожд
Наслон за рака напред и назад
Темпомат
Паркинг сензори
Isofix
START-STOP систем
Меко затворање на задната врата со вакум
DTC
Вебасто
18ки алуминиумски бандажи со одлични гуми.
Колата е увезена од Италија возена е од еден сопсвеник,донесена е со возење и е на реални 285000КМ

Колата е во одлична состојба без никакви мани и скриени трошоци. Прва боја и максимално сочуван ентериер, Проверка каде сакате по ваш избор.
Повеке информации на телефон
Тел:070529916 077914596 Горан

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 GORANCO

Потврден огласувач