1 / 2
SE IZDAVA POVOLNO NAMESTEN STAN NA SUPER LOKACIJA
1 €
27.02.2021 01:14

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

2,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

85

Година на реновирање:

85

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

cvetan dimov 7

IZDAVAM STAN . BROJ ZA KONTAKT E ISKLUCIVO 070 917 894. 070 917 894 GLAVNIOT TELEFONSKI BROJ STO E NA OGLASOT E NA DRUGO LICE.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070507876
Испрати Е-маил до огласувачот