Logo

Ford KUGA titanium panorama keyless

Број на оглас: 3307294 | Објавен на: 17.08.2019, 08:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Kuga

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 7.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


full oprema panorama titanium keyless 4x4 servisna kniska bez zameni plateno se do reg

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  Vlatko

Потврден огласувач