Logo

SECTOR Vintage 200

Број на оглас: 3307617 | Објавен на: 10.07.2020, 18:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvan,kako nov so box i dokumenti.
So nego odi kozna ,gumena i metalna kaiska
kontakt samo na telefon i bez zameni

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 bozidar

Потврден огласувач