Logo

205 55 R16 Pirelli

Број на оглас: 3307630 | Објавен на: 27.11.2019, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavan 4 letni gumi Pirelli
Cena 3.500den site 4 komplet
Moze da se pratat po kargo.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач