Logo

IVEKO kombe

Број на оглас: 3307830 | Објавен на: 08.07.2020, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


IVEKO RIval 48 10
2.8 td
2001 godina
Napraven servis
Kombeto e registrirano cela godina vo dobra sostojba voze sekoj den

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Goce Sokolov

Потврден огласувач