Logo

se prodava kuca na dobra lokacija

Број на оглас: 3307941 | Објавен на: 14.02.2020, 17:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 176 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 120 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Северозапад

Адреса: goce delcev br 182

Цена: 7 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava kuca na mirna lokacija na ulica goce delcev br182 pevcina. cena po dogovor na tel 070 668 890 076 220 309

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 kiki