Logo

SE PRODAVA

Број на оглас: 3308024 | Објавен на: 17.07.2019, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
5.999 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MASINA ZA PERENJE ALISTA
GORENJE.
RABOTI ODLICNO.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач