Logo

Daewoo Lanos 1.5 i (za delovi ili cel)

Број на оглас: 3308125 | Објавен на: 19.08.2019, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava za delovi ili cel ,lanos 1,5 i,komplet enterier i sasija,motor i menuvac.

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  marjan

Потврден огласувач