Logo

Се продава нива во Свети Николе

Број на оглас: 3308149 | Објавен на: 30.03.2020, 18:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1911 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 2 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива со големина 1911 м2 во Свети Николе во Горни Ливади, со вода и струја

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Иван

Потврден огласувач