Logo

Adidas visoki patiki

Број на оглас: 3308210 | Објавен на: 23.11.2020, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 40

Боја: Црна

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se kako novi malce noseni nese skinati nitu oshteteni

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Дарко

Потврден огласувач