Logo

Guma 160-60-17

Број на оглас: 3308221 | Објавен на: 30.05.2020, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


gumata e vo solidna sostojba moze da se izvozi eden period

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nompa

Потврден огласувач