Logo

NOVI UBODNI PILI PARKSIDE

Број на оглас: 3308322 | Објавен на: 14.02.2020, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 вати, со потенциометар за регулација на брзина, со можност за сечење во дрво и метал, со лед светло и ласер за правец на сечење, со опција за сечење под агол од 22.5 и 45 степени. Во кутија со додатоци.
Prakame po kargo
Tel:078553682

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач