Logo

SEAT TOLEDO 2005, 1.9 TDI 105 ks

Број на оглас: 3308396 | Објавен на: 17.08.2019, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Toledo

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава SEAT TOLEDO 2005 год.,увезено од Германија. Servisirano vo top sostojba. Registrirano do 01.08. 2020 so zelen karton

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Pavle

Потврден огласувач