Logo

Masina za pikanki - Elektricna

Број на оглас: 3308470 | Објавен на: 08.07.2019, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Masina za pravenje pukanki, orginal Germanska...
Poveke info na 075790702 075790702

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Zoran

Потврден огласувач