Logo

Renault twingo 1.2

Број на оглас: 3308501 | Објавен на: 11.02.2020, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 2.600 €

2.800 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvoza od Svajcarija.
Kolata e top se funkcionira
Poseduva: klima,dva kluca,centralna brava, letni i zimski gumi,Abs,radio so cd i Aux
Orginall km 157000km kolata nrma servo
So servisna
Registracija do 07.08.2020
Cenata e fiksna

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Burim

Потврден огласувач