Logo

Motorce za brisaci zadno i lamba zadna od punto 2 ka

Број на оглас: 3308603 | Објавен на: 24.07.2019, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto 2

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 55.555 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Ispravni

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gorgi

Потврден огласувач