Logo

Zimni gumi 225/55/16

Број на оглас: 3308660 | Објавен на: 10.12.2019, 23:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Zimni gumi Pireli 225/55/16 vo super sostojva i sara 2 broja.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач