Logo

Mercedes E270 CDI

Број на оглас: 3309080 | Објавен на: 13.07.2019, 07:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, mnogu zacuvana, i nema nikakvi vlozuvanja vo nea, novi gumi, novi diskovi, se e novo i registrirana e cela godina so zelen karton
075637936

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач