Logo

Samung a6 duos 2018

Број на оглас: 3309474 | Објавен на: 04.04.2020, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A6 duos 2018

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samsung a6 duos 2018, vo odlicna sostojba, so site dodatoci. Telefonot e koristen pola godina so futrola i folija na ekran, i e bez nikakvi zabeleski. Ve molam bez zameni...
Tel.za kontakt 071-390-198

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Phone

Потврден огласувач