Logo

Мечка 5лит. на 100км

Број на оглас: 3309621 | Објавен на: 26.03.2020, 22:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 190

Година: 1987

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.210 €

1.230 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2.0 дизел,Регистриран, кој возел мерцедес знае што е уживање, пали вози, нови гуми so 5 AL-felni , сменети: уље, филтри, два грејача и две дизни, има кука, ефтина регистрација, Со еден резервоар 1.000км отворено, градска 800-850км, уживајте и Вие во Мерцедес. Без замена.

 Штип    Општина:Карбинци

Прати Е-Маил

 Тоше

Потврден огласувач