Logo

Opel Zafira 2.0 Dizel - 7 sedishta - 2000god

Број на оглас: 3309693 | Објавен на: 24.08.2019, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор
1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Zafira 2.0 Dizel so 7 sedishta, 2000 god, registriran do 20/07/2019 so klima, kolata e vo odlicna sostojba za povekje info 070-251-491
CENA ZA ZAMENA 2700 EVRA
MOZE ZAMENA ZA SKUTER
ZA KESH JAVETE SE.

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  AnonimExpress

Потврден огласувач