Logo

dvosed i trosed , двосед и тросед

Број на оглас: 3309799 | Објавен на: 06.07.2020, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.400 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


половни, зачувани двосед и тросед со можност за расклопување, може и поединечно.
контакт 070308802 Кристијан

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Zvonko

Потврден огласувач