Logo

ORIGINALNA zadna maska za Samsung J5 2017 J530

Број на оглас: 3309898 | Објавен на: 16.08.2019, 08:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: J530

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Maskata e originalna i BUKVALNO nova bez grepka. Izvadena e od rasipan telefon. Cena 2000den. so moja montaza.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Mob

Потврден огласувач