Logo

AUDI A6 2.7 TDI 180 KS 2006 VTOR GAZDA

Број на оглас: 3309972 | Објавен на: 09.05.2020, 17:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


A6 2.7 TDI
233000 km
4 novi letni gumi
Novi plocki na kocnici
Odlicen enterier


 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 German

Потврден огласувач