Logo

Dvosed

Број на оглас: 3310082 | Објавен на: 18.07.2019, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Двоседи

Вид на оглас: Се продава


dvosed na pustanje dobar za spienje vo solidna sostojba

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач