Logo

Mercedes Benz E280 Avantgarde

Број на оглас: 3310369 | Објавен на: 17.08.2019, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 280

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 205 kw / 279 ks

Цена: 55 €
5.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes Benz 2006 prva registracija 2008 E280 Avantgarde avtomatik kolata e vo odlicna sostojba i poseduva celosna oprema, ima novi gumi nov akumulator so 2g garancija. Vnatresniot enterier i e dobro socuvan ima dvozonska klima, cena po dogovor
bez zameni.

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Anna

Потврден огласувач