Logo

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 101 COSMO OPREMA 2008

Број на оглас: 3310458 | Објавен на: 19.07.2019, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PREKRASNO KAKO NOVO

COSMO SPORT OPREMA

NAPOMENA
MOZE PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 GR

Потврден огласувач