Logo

Elektricen kotel za parno greenje VAILLANT - eloBLOCK VE 28

Број на оглас: 3310461 | Објавен на: 14.08.2019, 08:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 550 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Се продава котел за централно парно греење, погоден за семејни куќи, викендици, помали хостели и слично, користен 1 (една) сезона, како нов на сликите, снага 28 kW, со технички карактеристики (дадени на сликите), купен од овластен дистрибутер „Енергосистеми“ Скопје.

Последна генерација на котел за парно греење со можност на редуцирање на снагата и потрошувачката на електрична енергија (можност да работи на 8 kW, 16 kW и 24 kW), а согласно потребите на објектот.

Истиот има можност на управување со собни термостати и преку мобилен телефон.

Одговарам на телефон, SMS, VIBER, WhatsApp
Лице за контакт: Крешимир 076-210-084
Лице за контакт: Крешимир 076-210-084
Лице за контакт: Крешимир 076-210-084
Лице за контакт: Крешимир 076-210-084

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Емил

Потврден огласувач