Logo

Opel Meriva 1.7cdti 2008

Број на оглас: 3310463 | Објавен на: 18.07.2019, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava mnogu socuvana Meriva 2008 g 1.7 cdti isuzu motor.poveke info na 078 364 334

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач