Logo

SKODA OCTAVIA 2.0TDI 16V 140KS FULL OPREMA

Број на оглас: 3310482 | Објавен на: 27.03.2020, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo extra sostojba ima napraveno komleten servis so rebrast kais zategaci i vodna pumpa. Smeneto e ulje i filtri pred 1000km.ima full oprema kozen salon klimatronik, parking senzori.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач