Logo

Rover 45

Број на оглас: 3310898 | Објавен на: 27.08.2020, 19:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 45

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Rover 45 benzin/plin 1.8 86 kw 2000 god
Registriran do 29.08.2020
Klima
Tel. za kontakt 078 235 193
Moze zamena so moja doplata

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Jane

Потврден огласувач