Logo

Niva za plac na Balkanska

Број на оглас: 3311100 | Објавен на: 11.07.2020, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3478 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 5 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno, KP 789/2, KO Cardaklija, cist imoten list.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач