Logo

Mercedes C 220 D Neuvezen

Број на оглас: 3311194 | Објавен на: 04.08.2020, 06:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 22.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e maksimalno zacuvana makedonska neuvezena i servisirana vo mercedes skopje
Bez zameni 075287255
0 7 5 2 8 7 2 5 5 kontakt 075287255

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач