Logo

Se prodava reno megan 1.5 dci

Број на оглас: 3311277 | Објавен на: 21.10.2019, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so full oprema 1.5 dci 74kw. - registrirana cela godina,
- klima raboti, - mnogu ekonomicno vozilo,
- prva farba - bez udari,
Cena po dogovor.

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Milorad

Потврден огласувач